از مشخصات بارز یک نرم افزار خوب در سیستمهای کاری مختلف اعم از پخش، حسابداری، فروشگاهی و …، به روز بودن و فعال بودن نرم افزار بی هیچ عیب و نقصی می باشد و نرم افزار هیچ گاه نباید باعث اتلاف وقت و هزینه مشتریان و همچنین باعث کاهش بهره وری آنان گردد.

شرکت نرم افزاری پیشگامان با درک اهمیت این موضوع همواره سعی دارد به کمک کارشناسان تخصصی گروه پشتیبانی، خدمات پس از فروش به موقع، کارآمد و با بالاترین کیفیت را در کمترین زمان ممکن به مشتریان عزیز خود ارائه نماید تا به افزایش رضایتمندی از محصول و بهره وری کار آنان نیز کمک شایانی نماید.

کارشناسان ما از ابتدای راه با شما هستند …

 • مشاوره و راهکارها

  کارشناسان مجرب شرکت پیشگامان با توجه به تجربه و مهارت خود و با توجه به ارزیابی های متعدد از کسب و کار شما، مناسب ترین نرم افزار مورد نیاز برای مجموعه کاری را به شما معرفی نموده و همچنین شما را در راستای راهبرد اهداف و پیاده سازی صحیح اطلاعات در سیستم راهنمایی می نمایند.

  اطلاعات بیشتر

 • ارائه متد راه اندازی

  جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان، کارشناسان ما در تمامی مراحل راه اندازی نرم افزار و ورود اطلاعات، با ارائه راهکارها و پیشنهادات موثر و جامع و همچنین ارائه برنامه مشخص کاری، در زمینه راه اندازی سیستم با توجه به نیازهای مجموعه، شما مشتریان عزیز را همراهی می نمایند.

  اطلاعات بیشتر

 • خدمات پس از فروش

  گروه پشتیبانی پیشگامان، در راستای بالا بردن بهره وری و همچنین رضایت مشتریان گرامی، با بهره گیری از علم روز و نوآوری در خدمات، در هر زمان و هر مکان، آماده ارائه خدمات موثر و جامع به مشتریان می باشند.

  اطلاعات بیشتر